Lazarevi haigused.

Avastanud endas võime lugeda energiaväljast infot inimese tervisliku seisundi kohta, pühendus ta teema uurimisele. Haigus on hoiatus, on võimalus oma karmat puhastada. III raamat. Araali mere äärsete alade elanikel esineb tihti teatud vähktõve vorme söögitoruvähk ja kopsuhaigusi, samuti muid haigusi sapikivitõbi , gastriit , allergilised ja geneetilised haigused. Patukahetsuses pole peamine see, et kahetseda minevikku, vaid see, et muuta ennast ja mitte teha vigu tulevikus.

vidovdan 28 6

Hinda "Inimese energiavälja struktuur oleneb tema karmast, aga karma omakorda sõltub otseselt inimese maailmanägemusest, isikuomadustest ja tegudest. Energiavälja mehaaniline puhastamine võib alguses anda häid tulemusi, ent kui inimene ei muuda puhastamise ajal oma maailmanägemust ja isiksust ning suhtumist ümbritsevasse, võivad tagajärjeks olla suured ebameeldivused, õnnetused ja rasked haigused.

lazarevi haigused vigastuste liigeste struktuur

Raamatu autor on loonud erilise süsteemi, mis võimaldab kõikidel oma välja ise puhastada ja ennast haigustest terveks ravida. Ta rõhutab, et kõige tähtsam on see, kui palju on inimese hinges armastust ning kui palju on tema mõtted ja teod elu jooksul ajendatud tingimusteta armastusest.

lazarevi haigused artriit folk oiguskaitsevahendid

Kui inimene seab midagi kõrgemale armastusest jumala vastu, lazarevi haigused see talle ainult ebaõnne ning ta kaotab lõpuks nagunii selle, keda või mida väärtustas rohkem kui jumalat.

Sergei N. Lazarev on praktiseeriv psühholoog, kirjanik, filosoof.

Seisukordade kirjeldused

Ta kirjutab sellest, mida on ise läbi elanud, tundnud, teadvustanud. Avastanud endas võime lugeda energiaväljast infot inimese tervisliku seisundi kohta, pühendus ta teema uurimisele.

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest Mõõdud: x Sisu: Selle raamatu saame teele panna keskmiselt päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele. Energiavälja mehaaniline puhastamine võib alguses anda häid tulemusi, ent kui inimene ei muuda puhastamise ajal oma maailmanägemust ja isiksust ning suhtumist ümbritsevasse, võivad tagajärjeks olla suured ebameeldivused, õnnetused ja rasked haigused. Raamatu autor on loonud erilise süsteemi, mis võimaldab kõikidel oma välja ise puhastada ja ennast haigustest terveks ravida. Ta rõhutab, et kõige tähtsam on see, kui palju on inimese hinges armastust ning kui palju on tema mõtted ja teod elu jooksul ajendatud tingimusteta armastusest. Kui inimene seab midagi kõrgemale armastusest jumala vastu, toob see talle ainult ebaõnne ning ta kaotab lõpuks nagunii selle, keda või mida väärtustas rohkem kui lazarevi haigused.

Ta avastas energiastruktuurid, mis määravad inimese hinge ja keha lazarevi haigused, iseloomu, saatuse ja tuleviku. Iga haigus on inimese selle või eelmiste elude või tema eellaste tehtud vigade tagajärg.

lazarevi haigused liigeste maiustustel pohjustel

Haigus on hoiatus, on võimalus oma karmat puhastada. Oma eksimuste mõistmine tervendab ja viib arusaamisele, et elu mõte on oma hinges armastuse suurendamine.

lazarevi haigused valu eemaldamine liigestes folk oiguskaitsevahendite kaudu