Kiirusta valu

Koer tormas rabinal põõsastesse. Seismine ühel jalal on väga tõhus harjutus tasakaalu parandamiseks. Ei tea, kas selles ribinas-rabinas midagi maha ka ununes. Suveöö sume valu. Valud ägenesid, andsid natuke järele.

Eva-Maria Kangro Miltton, psühholoogiadoktor, muutuste juhtimise ja enesearengu partner Igasugune eesmärgipärane mõttetöö ja tegutsemine eeldab teravat tähelepanu - suutlikkust võtta ja hoida fookust olulisimal.

Liialdamata võib öelda, et oskus keskenduda kasulikule ja ignoreerida ebavajalikku on vaimne valuuta number 1. Hea uudis on see, et tähelepanu vormispüsimine on suuresti meie enda kätes.

Tehes väikesi kiirusta valu ümbritsevas keskkonnas ja õppides tähelepanuga teadlikult ümber käima, on võimalik saada oluliselt osavamaks enesejuhiks.

kiirusta valu hondronz spin valutab

Jõuad rohkem tehtud, koged enam rahulolu ja oled ka mõnusam inimene teiste jaoks. Oluline on, et selline olukord tekitab inimeses emotsionaalseid, psühholoogilisi kiirusta valu käitumuslikke reaktsioone ehk tehnostressi.

kiirusta valu sustamole liigeste kreem

Tehnostress vähendab oluliselt töö tulemuslikkust. PE Konsult läbiviidud uuringus väidab Veelgi enam, mõnedel inimestel võib välja kujuneda tehnofoobia, kuid on ka töötajaid, kellel on tehnofiilia kalduvus. Kas manipuleerimine on üldse nii halb nagu igalt poolt üritatakse selgeks teha?

kiirusta valu valu olaliigese arvutist

Töökeskkonnas toimub manipuleerimist iga päev. Millal ta on hea, millal halb? Kas on vaja alati ennast kaitsta selle eest või tuleks hoopis lõõgastuda ja lastagi endaga manipuleerida?

kiirusta valu valus liigesed olgadele kui seda kiirendatakse

Kuidas tunda ära manipulaator iseendas ja mida temaga pihta hakata?