Kahju salv

Õhtul aga hakkab päikesest kahjustatud nahk tulitama ja põrgulikku valu tegema. Selleks, et nahk saaks oma tööd hästi teha ja pakkuda kehale piisaval määral kaitset, on oluline hoida õiget niiskustaset.

Rannas võib tunduda, et keha pole ülearu päikest saanud ega vaja kaitset.

kahju salv

Õhtul aga hakkab päikesest kahjustatud nahk tulitama ja põrgulikku valu tegema. Kuuma päikese ohvritele tuleb vahel anda esmaabi suisa apteegileti ees, kinnitab proviisor Anne Viidalepp.

Bioderma Cicabio kreem rahustav kahjust.nahale 40ml

Imerohu asemel Imerohtu päikesepõletuse vastu pole - parim leevendus punetavale ja valulikule nahale on pantenooli sisaldavad apteegiravimid. Sama tõhusa toimega on ka pantenooli sisaldavad kreemid, mis pehmendavad kahjustatud nahka, neid pole aga ülitundlikule ja valutavale nahale kuigi mõnus määrida.

kahju salv

Põletuse puhul võib kasutada jahutavat ja valu vähendavat Burnshieldi želeed, esimese ja teise astme põletuse raviks ka apteekides saada olevaid spetsiaalseid plaastreid. Kolmanda astme põletust peaks ravima arst. Oma tellimuse muutmiseks või tühistamsieks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega info shoppa.

  1. Oluline on, et toode oleks originaal pakendis ning pakend ei tohi olla lõhutud.
  2. Jaga Twitteris Jaga LinkedInis Talvised karged ilmad ja kuiv õhk ei ole nahale sugugi meeltmööda, mistõttu on oluline valida nahatüüpi, seisundit ja ilmastikuolusid arvestavad hooldustooted.
  3. Hoidke kate sormede liigeseid vanuses
  4.  Хватит врать! - крикнул Стратмор.
  5. [ÕS] Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS

Nägin sama toodet mujal e-poes odavamalt, miks peaksin Shoppa'st ostma? Võta meie klienditeenindusega kindlasti kohe ühendust info shoppa.

Compared products

Lisaks on Shoppa'st ostetud kõikidel kaupadel kuuline pretensiooni esitamise õigus. Lihtne tagastamine või tellimusest loobumine ja väga hea järelteenindus. Kust ma saan oma tellimust jälgida? Millal kaup saabub?

Oma tellimust te hetkel online'is jälgida ei saa.

kahju salv

Hetkel on parim võimalus ülevaate saamiseks e-posti teel info shoppa. Kuidas saan kasutada kogunenud kontoraha?

650 LITER BIOTOPE AQUARIUM - BONSAI FOREST AQUASCAPE PLANTING AND FISH SELECTION

Kontoraha saab kasutada Shoppa. Nahakuivust võivad vahel põhjustada ka sellised ainevahetushaigused nagu diabeet või neeruhaigused. Esmaabi lõhenenud nahale Sõrmedele või kandadele tekkinud lõhed annavad märku sellest, et nahk vajab kiiremas korras abi. Selleks, et naha seisukorda parandada või kuivust ja lõhesid ennetada, tuleb regulaarselt kasutada hooldustooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt eriti kuiva naha taastamiseks ja niisutamiseks.

kahju salv

Eucerin Aquaphori tooted pakuvad tõelist SOS-abi kuivale, lõhenenud ja ärritunud nahale. Tootesarja kuuluvad Aquaphor taastav salvnahka kergelt jahutava toimega Aquaphor pihustatav salv ning Aquaphor SOS taastav huulepalsam. Glütseriini ja pantenooli sisaldav salv on niiskust siduva ja säilitava toimega ning kiirendab naha uuenemist ja taastumist.

Sa oled siin

Vee- lõhnaainete- ja säilitusainetevabad tooted loovad nahale poolkatva kaitsekihi, mis kaitseb nahka väliskeskkonna eest seni, kuni nahk seda taas ise suudab teha. Aquaphori salv on tõeline multitalent, mis sobib kasutamiseks väga erinevate nahaprobleemide korral. Näiteks pakub ikooniline Aquaphori taastav salv kohest leevendust beebide õrna naha mähkmelööbele, aitab ära hoida sportimisel kahju salv võivaid ville ja hõõrdumisi ning parandab kuivade, karedate ja lõhenenud kandade seisukorda silmnähtavalt ja tuntavalt vaid paari nädalaga.

Aquaphori pihustatavat kehasalvi saab tänu oma tagurpidi kasutamist võimaldavale pihustiga pudelile mugavalt kanda ka suurtele kehapiirkondadele ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Aquaphor SOS taastav huulepalsam aga sobib huulte kaitsmiseks pakaselise külma eest ning pakub kohest leevendust ka praegusel ajal maski kandmisest tekkivate lõhenevate suunurkade ja villide korral.

Liigne kogus päikesekiirgust võib tuua kasu asemel kahju

Eucerini tooted teeb eriliseks tavapärasest pikem ja põhjalikum tootearendusprotsess. Toodete kvaliteet ja ohutus on osa ettevõtte DNAst, toodetes kasutatakse vaid parimaid, hoolikalt valitud toimeaineid ning kõigi toodete toimet ja tõhusust on kliiniliselt ning dermatoloogiliselt testitud.

Rannas võib tunduda, et keha pole ülearu päikest saanud ega vaja kaitset. Õhtul aga hakkab päikesest kahjustatud nahk tulitama ja põrgulikku valu tegema.

Tänu väga põhjalikele teadusuuringutele ning tihedale koostööle valdkonna tippspetsialistidega on Eucerin võitnud nii arstide kui apteekrite usalduse ja poolehoiu. Nippe ja soovitusi Kuivi ja lõhenenud käsi võiks salviga kreemitada pärast iga kätepesu. Pese käsi leige vee ja õrnatoimelise pesuvahendiga, et nahka hoida.