Haiguse haigus, Koroonaviiruse haigus COVID-19

Kui sa tunned, et sul avaldub mõni eelnevalt nimetatud sümptomitest, jää koheselt eneseisolatsiooni ning võta ühendust oma perearstiga. Haruldaste haiguste valdkond kannatab nii kliiniliste kui ka teaduslike teadmiste vähesuse all. Kokku on haruldasi haigusi tuhandeid. Rakkudes on ensüümid, mis tagavad rakkude ja organismi elutegevuses oluliste bioloogiliste protsesside toimimise.

Gaucher' tõbi

Kätepesuks kasuta sooja vett ja seepi ning avalikes kohtades kasuta käte desinfitseerimisvahendit. Kanna maski ja jälgi hingamisteede hügieeni Kui aevastad või köhid, siis kata oma suu ja nina ühekordse salvrätiga.

reumatoida poluartriit leevendab valu liigeses

Viska see koheselt prügikasti ja puhasta seejärel käed. Kui sul ei ole salvrätikut, kasuta oma varrukat küünarvarre osaaga mitte paljast kätt.

ERISAADE / Bedwetters - \

Hoidu lähikontaktist Üksteisega tuleb hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad. Väldi silmade, nina kohre kanga luuhaigused suu katsumist Kui puudutad oma silmi, nina või suud mustade kätega, siis on võimalus, et viirus kandub ka sinule edasi.

Nõuanded sel teemal

Kui sul on palavik, köha, hingamisraskused, otsi varakult abi Sümptomite ilmnemisel võta ühendust perearstiga või helista perearsti nõuandeliinile haiguse haigus Raskematel juhtudel võivad tekkida hingamisraskused, rindkere valud, häired kõnes ja liigutustes. Sümptomid võivad olla väga kerged, seega jälgige oma tervist tähelepanelikult ning pöörduge perearsti poole ka kergete sümptomitega.

Viirus levib inimeselt inimesele piisknakkuse kaudu, peamiselt lähedasel kontaktil nakkuskahtlase inimesega, kellel on nakkusele iseloomuslikud sümptomid, eelkõige köha.

valud harjade ja liigeste kaes

Viiruse peiteperiood on päeva. Viirus võib levida ka nakkuskahtlusega inimesega kokkupuutel, kellel võivad olla väga kerged sümptomid. Koroonaviiruste põhjustatud nakkuse esmaseks ennetusmeetmeks on hea haiguse haigus järgimine, distantsi hoidmine, maski kandmine ning mustade kätega silmade, nina ja suu katsumise vältimine.

COVID peamised sümptomid on peavalu, köha, palavik, haiguse haigus, kurguvalu, köha, lihasvalu, maitsemeelte kadu, haistmismeelte kadu, väsimus ja nõrkustunne.

  • Mis on haruldane haigus?
  • Soovitused COVID kahtlusega inimesele või nakatunule COVID peamised sümptomid on: peavalu, köha, palavik, hingamisraskused, kurguvalu, köha, lihasvalu, maitsemeelte kadu, haistmismeelte kadu, väsimus ja nõrkustunne.
  • Haruldastest haigustest
  • Uhised salvi hinnad
  • Harjade liigeste osteoartroosi ravi

Kui sa tunned, et sul avaldub mõni eelnevalt nimetatud sümptomitest, jää koheselt eneseisolatsiooni ning võta ühendust oma perearstiga.

Kuna COVID sümptomid võivad olla väga kerged, jälgi oma tervist tähelepanelikult ning pöördu enda perearsti poole või helista perearsti nõuande liinile ka kergete sümptomitega.

Hingamisraskuse või õhupuuduse korral helista hädaabinumbrile Koroonaviirusega seotud küsimustele on ööpäevaringselt avatud tasuta häirekeskuse kriisiinfotelefon

mis ja kuidas ravida valu jalgade liigestes ja kaed