Kurnav valu,

Hiljuti rääkis ta oma probleemidest Ameerika Blossom Balli Endometrioosi Fondis: Kuulsused nagu Susan Sarandon, Padma Lakshmi ja Whoopi Goldberg on ühinenud Dunhamiga, et rääkida oma võitlustest selle haigusega, levitada teadlikkust ja aidata kannatajatel mõista, et nad pole üksi. Piinatult jõudsin pärast pikka reisi kohale — kogu tee oli olnud üks lõputu valuhoogude jada. Mõne aja pärast oli ta valmis.

Kannatu t täi luuletu te ja laulude on ajandeid kuju võtnud kurnav valu. Need Sisu: Lisateave meie emotsioonide geograafia kohta Pettumuse, katkise armastuse, reetmise, valetamise või lähedase kaotuse ees tunneme emotsionaalset valu. Kannatust täis luuletustes ja lauludes on sajandeid kuju võtnud kurnav valu.

Navigeerimismenüü

Need poeetilised teadmised on leidnud tuge neurofüsioloogilistest uuringutest, mis seda leidsid metafoor psühholoogiline valu mis on põhjustatud mingist sotsiaalsest või emotsionaalsest kaotusest, kajastub meie ajuahelates. Seda on võimalik teada kurnav valu tänu funktsionaalsele magnetresonantsile pilditehnika, mis aitab meil näha, millised alad süttivad, kui meie süda on murtud ja emotsioonid põlevad.

kurnav valu

Emotsionaalse valu aju Huvitaval kombel leiti see samad ajupiirkonnad, mis aktiveeruvad, kui kannatame füüsilist valu, aktiveeruvad ka siis, kui meie kurnav valu midagi katki läheb ning lõksutab rahutust ja kõige intensiivsemat emotsionaalset valu. Nii mõtles Eysenberg ja tema meeskond eksperimendis välja olukorra, kurnav valu innustas uuringus osalevaid inimesi tundma end tõrjutud, alahinnatud ja ahastatuna.

Emotsionaalse valu aju

See kajastas muutusi kahe peamise ajupiirkonna verevoolus: The eesmine tsingulaarkoor on üks valdkond, mis hõlmab füüsilise valu vastumeelset kogemust. Leiti, et mida suurem on ärevus, seda suurem on aktiivsus selles piirkonnas.

The prefrontaalne ajukoor oli passiivsem, seda madalam oli emotsionaalne valu. Nagu näeme, soodustab eesmine tsingulaarkoor, et meil tekivad sellised ärevuse, pettumuse ja hirm emotsionaalse tühjuse ees, mis on põhjustatud kaotusest, petmisest või tagasilükkamisest.

Hiljutised postitused

Vahepeal meie prefrontaalne ajukoor reguleerib meie emotsioone ja tõrjub valulikku tagasilükkamise tunnet, aidates nii leevendada valu, mida meie emotsionaalne haav meile tekitab.

Lisateave meie emotsioonide geograafia kohta Et olla konkreetsem ja teada, kuidas on kurnav valu, mis meie emotsioone juhib, peame teadma veel fakte.

kurnav valu

Täpsemalt cingulate gyrus'il on kolm erinevat emotsionaalset piirkonda: Ülaltoodud valdkond, mis vastutab negatiivsed emotsioonid ja tunded Märge!!

See, et nad on negatiivsed, ei tähenda, et nad peavad halvad olema, näiteks kurbus kurnav valu hea seni, kuni see ei patologiseeru. Keskne piirkond, mis ühendab meie emotsioone ja mõtteid.

Tagumine ala, mis tekitab positiivseid tundeid ja emotsioone.

Muud komplikatsioonid

Näiteks aktiveeritakse keskne tsingulaatsoon ajal seksuaalne erutus meestel ja nende ülesannete või tegevuste kaudu, mis on stressirohked ja nõuavad meie poolt palju tähelepanu.

Seda teades saame aru, et neurotransmitterid aju funktsioone reguleerivad ained vähenevad meie jaoks emotsionaalselt rasketel aegadel oluliselt. On kurnav valu, et mõlemad antidepressandid ja muud meeleolu tõstvad ravimid toimivad ajus, reguleerides või vähendades eesmise tsingulaadi piirkonna aktivatsiooni, mis meie sõnul oli seotud negatiivsete emotsioonide ja tunnete aktiveerimisega. Midagi, mis on selle teabe kohta meile väga selge, on see füüsiline valu ja emotsionaalne valu jagavad teed.

Aju saab õpetada valu ümber tõlgendama | Tervis | ERR

Nii et me ei tohiks alahinnata emotsionaalseid haavu ja lubada neil paraneda just nii. Tõesti, meie süda on murtud või meie sõberreetmine meile teeb see psüühilisel ja füsioloogilisel tasandil sügavalt haiget.

Subscribe Peavalu Mul hakkas pea valutama Madurai linnas. Olin juba poolteist kuud mööda Indiat rännanud ja ei pööranud sellele pisiasjale alul mingit tähelepanu. Möödus paar päeva ja valu aina tugevnes. Kuklas torkis ja pikad ning tulised valusööstud kiirgasid üle lauba.

Valdav enamus meist on teadlik südamevalust, kurnav valu tunneme, kui peame loo lõpetama näiteks oma esimese armastusega. Kurnav valu harjunud matma emotsionaalset valu ja ignoreerima kannatusi, mida need psühholoogilised haavad meile põhjustavad.

kurnav valu

Kuid nagu oleme rõhutanud ka teistel puhkudel, ei jäta me tavaliselt tähelepanuta, kui meil on tugevad pea- või kõhuvalud, mis annavad meile tugeva kõhu. Vaimse ja emotsionaalse heaolu nimel tegutsemine, meiega toimuva mõistmiseks töötamine ning kaebuste ja ärevuste leevendamine on viis, kuidas vältida kannatuste süvenemist.

  • See kurnav seisund mõjutab rohkem naisi, kui te aru saite See kurnav seisund mõjutab rohkem naisi, kui te aru saite Noorte tüdrukutena õpetatakse meile, et krambid on meie elu regulaarne osa.
  • Arstide nõuanded, tervisetestid ja -teenused.
  • Valus polve
  • Kui olalihli toodeldakse
  • See Kurnav Seisund Mõjutab Rohkem Naisi, Kui Te Aru Saite
  • EMOTSIONAALNE VALU: MEIE AJU AHASTUS - TERVIS -

Nii nagu füüsiline valu hoiatab meid vigastuste eest, nii ka meieei saa unustada, et lahusoleku, tagasilükkamise või pettumuse emotsionaalne valu on kohanemisvõimeline, sest see aitab meil mõista, et midagi pole korras ja peame sellega tegelema.

Kui see on selge, ootame jätkuvalt murelikult uusi, rangeid uuringuid, mis aitavad meil kurnav valu ainult paremini mõista psühholoogilise valu olemasolu, vaid ka parimat viisi leevenduse leidmiseks ja selle põhjustatud ängist õppimiseks.

Kurnav valu on paljude ravimite jaoks parim ravim Mõnikord on hea kallistus parim ravim paljude valude vastu, aine, mis pole materiaalne, toidab meie meeli ja tugevdab meie…Veel ».