Balm balsam. noominigan+an

Aromatic resinous substance that flows from a plant, either spontaneously or from an incision and is used chiefly in medicinal preparations. Canada balsam and Mecca balsam or balm of Gilead, are not true balsams. Balsam of Tolu Colombia is used in perfumes and in cough syrups and lozenges; it hardens with age.

Manustamisviis ja annustamine Ravimit võetakse suu kaudu. Eliksiiri soovitatakse võtta 2 korda päevas, 10—20 ml 2—4 teelusikatäit.

arthroosi blokaadi kuunarnuki liigend

Kursuse kestus on 7 kuni 10 päeva. Korduv kursus viiakse läbi ainult pärast konsulteerimist raviarstiga.

suur valu kuunarnukis

Kõrvalmõjud Muskovipalsam võib põhjustada allergilisi reaktsioone, eriti suurenenud individuaalse tundlikkusega patsientidel. Maksimaalses üksikannuses 20 ml on etüülalkoholi kogus absoluutarvudes 9, g, maksimaalses päevases 40 ml annuses - 19,53 g.

Doc martens wonder balm guide

Muscovy palsami kasutamisel suurtes annustes, mis ületavad soovitatud annuseid, on võimalik psühhomotoorsete reaktsioonide kiirust aeglustada. Ravi ajal on vaja hoiduda potentsiaalselt ohtlikest tegevustest, mis nõuavad suuremat tähelepanu ja reaktsioonikiirust operaatori ja dispetšeri töö, sõitmine, töötamine mehhanismidega.

spin haige jalad

Ravimite koostoimed Kui neid kasutatakse samaaegselt uinutite ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate ravimitega, suureneb nende ravimite hüpnootiline ja balm balsam toime. Muskovipalsamit ei soovitata kasutada koos ravimitega, mille kasutamine on keelatud.

snacking balm balm liigeste jaoks

Hoida lastele kättesaamatus balm balsam. Kõlblikkusaeg on 5 aastat. Teave narkootikumide kohta on üldistatud, esitatud ainult teavitamise eesmärgil ega asenda ametlikke juhiseid.

valutab kuunarnukil liigese kui maarduda

Eneseravimine on tervisele ohtlik! Toimetaja Valik.

e-vitamiini valu